Янукович вирушає в шестиденне турне до Латинської Америки

Янукович вирушає в шестиденне турне до Латинської Америки

Віктор Янукович / Фото: Офіційний сайт Президента України

Замість скасованого європейською стороною візиту до Брюсселя президент України поїде до Куби та Бразилії.

Президент Віктор Янукович вирушає в шестиденне турне до Латинської Америки. Глава української держави відвідає Кубу та Бразилію.

20-23 жовтня Янукович проведе на Острові Свободи. Він відвідає лікувальний центр "Тарара", де вже більше 20 років лікують українських дітей з онкологічними захворюваннями, Центр молекулярної імунології у Гавані, а також планує взяти участь в українсько-кубинському бізнес-форумі.

ЯНУКОВИЧ: МИ ДЛЯ ЄС ЯК БІДНІ РОДИЧІ

Передбачені зустрічі Януковича з найвищим керівництвом Куби. Чи зустрічатиметься він з Фіделем Кастро, який уже відійшов від політичних справ, не повідомляється.

Як очікується, під час візиту буде підписано договір про співпрацю у фінансовій і транспортній сферах, а також у сфері молоді та спорту.

23 жовтня Янукович відлетить до Бразилії, де проведе ще три дні. У програмі візиту заплановані зустрічі Януковича з президентом Бразилії, головою сенату Національного конгресу, керівниками місцевих органів влади.

Особливу увагу буде зосереджено на реалізації спільного двостороннього проекту в космічній сфері "Циклон-4 – Алкантара". У рамках візиту планується участь глав держав у роботі українського-бразильського бізнес-форуму.

Нагадаємо, раніше 20 жовтня очікувався візит Януковича до Брюсселя. Однак лідери ЄС вирішили скасувати візит українського президента. Як пояснив посол Євросоюзу в Україні, час для зустрічі президента України з керівництвом ЄС зараз не відповідає їхнім очікуванням і атмосфері, яка мала би на ній бути.

Читайте також:

Янукович: ми для ЄС як бідні родичі

У хащах Бразилії готуються до запуску української ракети: ексклюзивне відео

Януковича не пустили до Брюсселя через погану атмосферу

Янукович нагородив Фіделя та Рауля Кастро орденами

Повʼязані теми:

Наступна публікація