Rolls-Royce покинув головний дизайнер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Конструктор вирішив "зробити щось ще".

Компанію Rolls-Royce залишив головний дизайнер Йозеф Кабан, який пропрацював лише півроку.

Він покидає бренд, щоб "зробити щось ще", пише AutoTimesNews з посиланням на офіційну заяву Кабана.

Йозеф Кабан був призначений на посаду головного конструктора 1 квітня 2019 року, після того як кілька років пропрацював в BMW. Хто обійме цю посаду, буде оголошено пізніше.

"Незважаючи на те, що Йозеф недовго залишався з нами, ми вдячні за його внесок у загальну справу і бажаємо йому всього найкращого у майбутньому", - повідомляє Rolls-Royce.

Йозеф Кабан почав свою кар'єру у віці 20 років, ставши наймолодшим дизайнером в історії Volkswagen. Одним з його найбільших проєктів була робота над появою гіперкара Bugatti Veyron. Він також брав участь у розробці Skoda Octavia, Kodiaq і Superb, а також Volkswagen Lupo. Крім того, Кабан очолив дизайнерські підрозділи Audi і Skoda, а 2017 року перейшов на роботу у BMW.

Що буде робити Кабан, поки невідомо. Можливо, він піде за прикладом колег і відкриє власну дизайн-студію.

Саме так вчинив колишній директор з дизайну Jaguar Ян Каллум: він заснував студію Callum, дебютним проектом якої була серія з 25 модифікованих Aston Martin V12 Vanquish. Інший дизайнер, Етьєн Саломе, який колись працював у Bugatti, відійшов від автомобільного дизайну і почав проектувати яхти.

Раніше згадувалося, що дизайнер Honda показав Toyota, якою повинна стати культова Supra. Інженер запропонував не відходити далеко від традиційної зовнішності легендарного спорткара.

Залиште свій коментар

Вибір редакції