Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Купе Wraith переробили на честь сторіччя першого перельоту через Атлантику.

Преміальне купе Rolls-Royce Wraith отримало спецверсію Eagle VIII, створену на честь сторіччя першого польоту через Атлантику.

Автомобілі випустять лімітованою серією у 50 одиниць, пише AutoGeenius.

Дизайн Wraith Eagle VIII розроблений спеціально так, щоб нагадувати про легендарний політ, частково здійснений вночі. Салон виконаний у темних тонах і прикрашений малюнком, що нагадує нічне небо з зірками. Для обробки салону використовується сіра і чорна шкіра.

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII_10
auto.geenius

Головна родзинка салону Rolls-Royce – прострочення, накладки динаміків аудіосистеми (на них викарбувано протяжність маршруту – 1880 миль) – виконані з латуні і мають золотистий колір.

Ще одна унікальна деталь – години у салоні, який здається замерзлим. Такий ефект – відсилання до легендарного перельоту, коли годинник у літаку реально замерз. Вночі від нього є легке зеленувате світло.

Крім цього, стеля автомобіля прикрашена 1183 оптоволоконними світловодами: на ньому зображено розташування зірок на момент перельоту і траєкторія руху літака.

Решітка радіатора купе наслідує декор обтічників авіаційних двигунів Eagle VIII.

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII_9
auto.geenius

Раніше згадувалося, що гіперкар Audi R8 випустять лімітованою серією. Спорткар R8 V10 Decennium створили на честь десятиліття двигуна, яким комплектується модель.

Залиште свій коментар

Вибір редакції