Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги потребує Миколка Мостовий

Дитині потрібне термінове лікування

4-річний Коля Мостовий з Київщини має рідкісну і вкрай тяжку форму епілепсії. Генетичний збій - так званий "синдром Драве" - недуга, що зустрічається раз на 30 тисяч випадків. Зараз медики називають хлопчика "перспективним" пацієнтом. Але часу гаяти не можна, адже у дитини буває 9-10 нападів за 12 годин.

Тяжка форма епілепсії. Цей випадок супроводжується порушенням психічного розвитку.

"Зараз він розвивається від 3-ої особи. Дивиться в дзеркало і каже: привіт, Коля. Віе себе не усвідомлює", - розповідає мама дитини.

Перший напад стався, коли хлопчику було 4-ри місяці.  Зараз йому 4-ри роки. Дотепер точного діагнозу в дитини не було. Пізніше здогадку підтвердив професор із Франції, що оглядав Миколку нещодавно.

Недуга, що зустрічається раз на 30 тисяч випадків. Виявляється в перші місяці життя. Причому, у хлопчиків частіше, ніж у дівчаток.

Щоб остаточно визначитися з діагнозом і призначити правильне лікування, батьки  мріють показати хлопчика лікарю, яка свого часу описала цю недугу. Шарлота Драве консультує в італійській клініці.  Рахунок звідти близько тисячі семисот євро.

До цього родина додає витрати на дорогу, проживання і медикаменти. Виходить, десь 5-ть тисяч. Це тільки на перший час . І цей час утрачати не можна.

Те, що заробляє тато, заощаджувати не виходить. Зараз у родині поповнення - у Миколки тиждень тому  народилася сестричка. Родина дуже просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757231816440

Степаненко (Мостова) Олександра Андріївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції