Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Коваленко просить допомогти здолати йому лейкемію

Олег Коваленко просить допомогти здолати йому лейкемію

Минулого місяця у Харкові почали лікування, яке має тривати рік

Олегу з Сєвєродонецька Луганської області поставили діагноз: гостра промієлоцитарна лейкемія  - це один з найскладніших видів раку крові, який зустрічається вкрай рідко.

Лікарям терміново довелося рятувати Олега, рівень тромбоцитів впав до критичних мінімумів і будь-якої миті міг статись крововилив. Лише завдяки переливанню донорської крові подальше лікування стало можливим. Але вже в той час в кістковому мозку чоловіка було 87,6% ракових клітин.

Минулого місяця у Харкові почали лікування, яке має тривати рік, але у родини завдяки допомоги небайдужих людей є кошти лише на перший час.

«Лікарі прогнозують лікування на один календарний рік, щоб досягти ремісії і зміцнити її, тільки потім нам зможуть сказати наступні дії. Щодня у Олега беруть кров, щоб контролювати рівень тромбоцитів, лейкоцитів і гемоглобін. Всі ці показники падають, адже хіміотерапія вбиває не тільки ракові клітини, але і живий організм. Крім хіміотерапії Олегу призначили багато таблетованих препаратів і крапельниць, які будуть підтримувати його організм і боротися з хімією», - розповідає дружина Олега.

Родина чоловіка і він сам просить про посильну допомогу, щоб побороти недугу.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

UAH 5168 7573 9287 6837

RUB 5168 7450 1952 2553

USD 4149 4993 4788 1821

Коваленко Світлана Олександрівна (дружина)

Залиште свій коментар

Вибір редакції