Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Термінової операції на серці потребує Ігор

Життя чоловіка під загрозою

51-річний Духно Ігор вже 11 років проходить лікування, щоб його серце нормально  функціонувало. До того ж, влітку 2014 року чоловіку довелося імплантувати  ресинхронізаційний  кардіовертер - дефібрилятор.

Проте з часом у його роботі виникли проблеми, тож зараз чоловіку потрібно зробити повторну операцію вже з вживлянням іншого, більш дорогого і сучасного дефібрилятора. Родина Ігоря сподівалась на отримання його за державний кошт, проте коштів поки не виділели.

«Останній раз я був на консультації в інституті ім.М. М.Амосова 5.07.2017 року і там було надано висновок,  що тривалість роботи мого приладу  2-3 місяці, тобто виходячи з цього висновку,  якщо я не отримаю нового приладу  за рахунок  державної програми,  мені залишиться жити декілька місяців, оскільки самостійно серце працювати не зможе», - каже Ігор.

В родині працює дружина і син чоловіка, на утриманні якого своя сім’я, тож самостійно зібрати майже 100 тисяч гривень на купівлю апарата для реімплантації вони не мають можливості. Тому просять підтримки чуйних людей.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4731 2191 0918 9930 Духно Ігор Анатолійович.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції