Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трирічну Ярославу потрібно терміново рятувати

За життя дитини борються білоруські лікарі

Перші аналізи крові, які довелося здати 3-річній Ярославі після її занедужання, змусили працівників лабораторії подумати, що їхній апарат для перевірки зламався. Показники були зовсім нереальними. Аналізи попросили перездати, але вони лише підтвердили важкий стан крихітки.

Щойно дитину довезли дівчинку до лікарні, як її поклали до реанімації, вже там за тиждень виявили у дитини онкологію крові. Стан дівчинки стабілізували, тож з’явилась можливість відвідати різні клініки для встановлення точного діагнозу і початку дієвого лікування.

Родина дівчинки, дізнавшись про діагноз мегакаріобластний лейкоз М7, позичила грошей і виїхала з дитиною до Білорусі. «У перші ж дні 6 000 доларів, які були у нас, закінчилися, і я, залишивши донечку і дружину в лікарні, поїхав збирати гроші. І тепер доводиться звертатися до людей, і ходити з простягнутою рукою заради порятунку свого маленького сонечка. Уже навіть сльози не можу стримувати, самі котяться з очей. Якщо у Вас є можливість, то благаю допоможіть, будь ласка, Ясі», - просить тато дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 9129 0675

Або 5168 7573 9129 0659

Данілюк Ірина Олександрівна

https://www.instagram.com/help_yasenka/

Залиште свій коментар

Вибір редакції