Донька Євгена Кошового пройшла в проект "Голос.Діти-3"

8-річна Варя виконала пісню Майлі Сайрус "Wrecking Ball".

У новому випуску "Голос.Діти-3", який глядачі телеканалу "1+1" побачили минулої неділі о 21:00, тренери Тіна Кароль, Потап і MONATIK продовжили відбирати найталановитіших юних вокалістів країни до своїх команд.

На сцені проекту виступила дочка актора студії "Квартал 95" Євгена Кошового Варвара. 8-річна Варя виконала пісню Майлі Сайрус "Wrecking Ball", і розвернула своїм виступом крісло Потапа. Після того, як тренери зрозуміли, чия дочка перед ними стоїть, Варвара покликала тата з-за лаштунків.

"Тато, не бійся - не вкусять же!" - покликала свого батька на сцену Варя.

"Голос діти 3" Варя Кошова_1
прес-служба каналу "1+1"
Варя Кошова

Вийшовши на сцену, Євген Кошовий поділився із суддями своїми переживаннями, сказавши, що ніколи так не хвилювався, як сьогодні.

За лаштунками за Варю вболівала величезна команда: тато Євген і мама Ксенія з молодшою донькою Серафімою, бабуся Варвари, Олександр Пікалов, Сергій Казанін, хрещена мама Наталя і хрещений батько Юрій Корявченков з сім'ями.

"Голос діти 3" Варя Кошова_3
прес-служба каналу "1+1"
Група підтримки Варі Кошової

10-річний Раффаелє Пападіа з Білорусі прийшов на "Голос.Діти-3", щоб освідчитися в коханні дівчинці, на якій в майбутньому планує одружитися.

"Її звуть Аріна, і я її люблю вже два роки. Вона дуже красива, у неї карі очі і темне волосся, як у мене. Але характер у неї інший - вона зла, хоча мені це і подобається. Коли я виросту, то зможу її приборкати. Візьму Аріну на руки і поведу до ЗАГСу. Я повинен перемогти, щоб підкорити серце Аріни, і щоб вона закохалася в мене по вуха", - заявив маленький серцеїд.

"Голос діти 3" Варя Кошова_4
прес-служба каналу "1+1"
Раффаелє Пападіа

Раффаелє на сцені проекту виконав всесвітньо відомий хіт Тото Кутуньйо "L'italiano", чим розвернув крісло Тіни Кароль, потрапивши в її команду. Тренери розчулились, коли Раффаелє поділився з ними своїми любовними переживаннями, а MONATIK охрестив його "маленьким Тото Кутуньйо" не тільки за вибір репертуару, а й за гаряче серце. Йдучи зі сцени, хлопчик галантно подав руку своєму тренеру Тіні Кароль.

8-річна Аліна Сансизбай, окрім музики, захоплюється карате і сань вар до. "У житті мене звикли вважати забіякою, і всі мене бояться. Можливо, тому, що на перше вересня я побилася з дівчинкою", - розмірковує Аліна.

"Голос діти 3" Варя Кошова_5
прес-служба каналу "1+1"
Аліна Сансизбай

На проект "Голос.Діти-3" вона прийшла для того, щоб показати себе з іншого боку - зворушливою і вразливою дівчинкою. Виконавши пісню Арети Франклін "Think", Аліна "запалила" тренерів і глядацьку залу, змусивши всіх танцювати. Своє крісло розвернув до маленької співачки MONATIK, ставши її тренером.

Хто став учасником команд Тіна Кароль, Потапа і MONATIK можна дізнатися на сайті.

Нагадаємо, з прем'єрою "Голос.Діти-3" 2 жовтня стартує "рік "голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: