Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Ексклюзивне інтерв'ю сексуальної співачки Даші Астаф'євої, яка у парі з Ігорем Вєрніком бере участь у шоу "Зірка+Зірка".

Учасниця скандального дуету NikitA, співачка Даша Астаф'єва розповіла, які емоції в неї викликає співпраця з Ігорем Вєрніком, що може її розчулити, та чим їй довелося пожертвувати заради участі в шоу "Зірка+Зірка".

Даша, Ви були знайомі з Ігорем Вєрником до участі у проекті?

На жаль, ні. Але я дуже зраділа тому, що Ігор виявився не такою людиною, який він на екрані. Вже зараз я впевнена, що зможу допомогти йому відійти від образа ловеласа. Та й мені самій дійсно вже дуже набридла тема сексу, хочеться довести, що я вмію не тільки роздягатися.

Як Ви проводите час між ефірами? Часто бачитеся з Ігорем?

Ми дуже активно удвох беремо участь у підготовці до шоу. Я з великою повагою ставлюся до пропозицій Ігоря, намагаюся теж сама пропонувати щось. Поки що Вєрник нескладний партнер, тому що він дуже добре розуміє мене, хвалить, сам радить по-чоловічому, з боку дорослої і досвідченої людини, що і як можна поліпшити. Мені він дуже імпонує, навіть, просто як чоловік. Я люблю таких персонажів, які бережуть інтригу. добре виховані, - в ньому я відразу це оцінила. А ось бачимося не так часто, як хотілося б.

А як проходять ваші репетиції?

Дуже добре! Дуже весело, і, напевно, ми більше сміємося, ніж співаємо.

Хто вибирає пісні?

Я пропонувала багато композицій, але я дуже люблю ті пісні, які запропонував Ігор. Відбувається це так: він почув, що я сказала якусь фразу випадково, і вже згадує пісню, відштовхуючись від асоціацій на мої слова.

Якщо Ви вчите його співати, чому він вчить Вас?

Дуже великий урок для мене - це взаємодія на сцені. Я настільки звикла, що в групі NikitA ми абсолютно самодостатні, тому що у нас великі аудиторії, які потрібно охопити своєю увагою. Тому в цьому проекті, я, мабуть, трохи більше відкрию душу, ніж у дуеті NikitA. Хочеться показати справжні людські переживання. Я успішна, гарна, але я теж переживаю, іноді не сплю ночами, плачу.

Що може змусити Вас розплакатися?

Та все! Я плачу постійно. Може, жодного разу цього просто не показували по телевізору, і цього не було на фотографіях, але я плачу від радості. Плачу, коли приїжджаю додому, і батьки зустрічають мене на вокзалі. Я плачу, коли мені хтось нагрубив. Я також можу грубо відповісти, але сісти в машину і розплакатися. Я дуже емоційна людина, відкрита, і дуже часто від цього страждаю. Тому що коли стикаєшся з чимось добрим чи з чимось поганим, неможливо на це не відреагувати. Я на все реагую, бо я жива людина.

З ким із світових зірок Ви хотіли б заспівати дуетом?

Я обожнюю модель і королеву бурлеску Діту фон Тіз. Я б навіть заспівала з Мерліном Менсоном, і щоб ми з Дітою були вдвох біля нього, дві його пасії.

Навіщо Вам участь у проекті "Зірка+Зірка"?

Це перший проект такого масштабу в моєму житті, і я прийшла, щоб зарядити душу, в першу чергу. По-друге, мені важливий досвід, тому що іноді я відчуваю якусь скутість у певних ситуаціях, хочеться звернутися до чогось душевного, класичного. Мені хочеться бути різносторонньою особистістю, беручи участь в подібних соціальних проектах. Я знаю, як люблять дивитися такі шоу мої родичі, як вони переживають. Мені б хотілося, щоб вони підтримали мене. Вони з нетерпінням чекають кожний новий ефір!

Ваша пара обрала для себе певне амплуа в проекті?

Знаєте, з актором такого масштабу як Ігор Вєрник, це неможливо. Він настільки непередбачувана людина! Ми домовляємося про одне, у нас підходять, беруть інтерв'ю, і він розповідає вже зовсім неймовірні речі. Але мені це дуже подобається! Тобто, постійно щось відбувається. Причому я чудово розумію, що нам потрібно зайняти якісь певні позиції, але це неможливо.

На що Ви робите акцент у своїх виступах?

Це не буде шоу, не буде якихось певних постановок, танців. Це буде просто стан напіврозкритої душі. Ми співаємо і розповідаємо у своїх піснях про те, що переживає кожна людина. Любов, розлука, очікування, різні абсолютно емоції і почуття. Ми не хочемо робити акцент на гуморі чи ліриці, ми хочемо спробувати всього потрошку.

Чим група NikitA пожертвувала заради Вашої участі в проекті?

По-перше, концертами. Також я вважаю, що безсонні ночі і довгі години тренувань - це хоч і жертви, але в ім'я проекту.

Як поставилася Юля (Кавтарадзе) до Вашого рішення виступити на цьому шоу сольно?

Думаю, Юля дуже зраділа, тому що вона може відпочити.

Ваш коханий не ревнує Вас до Ігоря?

Ні. А кого Ви маєте на увазі? Всі мої шанувальники лояльно ставляться до нашого дуету.

Відео та фото зіркових дуетів дивіться на офіційному сайті шоу zirka.1plus1.ua.

Читайте також:

Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік цілуються у всіх на очах

Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою

Дугий епізод шоу "Зірка+Зірка" на "1+1" взяв частку 21,6%

Повʼязані теми:

Наступна публікація