Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Олег Скрипка та Олена Шоптенко

Ексклюзивне інтерв'ю учасника проекту 1+1 "Зірка+Зірка" Олега Скрипки.

Український співак, лідер гурту "ВВ" та учасник шоу 1+1 "Зірка+Зірка" Олег Скрипка поділився своїми міркуваннями щодо сенсу створення телевізійних проектів, відношенням до російської поп-індустрії та відкрив кілька секретів, як швидко навчитися співати.

Олеже, Ви вже брали участь у танцювальному проекті каналу 1+1. Тепер хто умовив Вас співати?

Я погодився на особисте прохання керівництва каналу. Тільки з поваги до нього. Чесно кажучи, я на проектах телевізійних для себе поставив крапку, тому що це дуже складно і дуже багато часу віднімає. Я не знаю, це не моє. Я - людина чистого мистецтва, а воно якось веде вбік від мистецтва. Тобто з одного боку цікаво, а з іншого боку - якось так мені складно. Я не люблю змагання, дуже не люблю. Я не люблю якоїсь метушні, я не люблю, коли щось робиться поспіхом. А керівництво каналу запевнило, що це дуже хороший проект, і вони мене дуже попросили. Тому, що я вже в дуже багатьох проектах відмовився брати участь.

У яких?

У подібних. І в танцювальних, і в вокальних - в різних. Так, відмовляюся. І часу немає. Та й душа якось не лежить.

У вас колись був проект "Опера". І Ви тоді займалися людьми, які взагалі не співали. Є схожість із шоу "Зірка+Зірка"?

Звичайно, так. Ну як, у мене немає часу зараз, тоді часу у нас було більше. Ми за місяць там нормально оперу цю поставили. Тут я два тренінги провів з Оленою Шоптенко. Театральні тренінги відразу працюють.

А Ви зараз якось шліфуєте свій театральний досвід?

В мене тоді була теоретична база, і ми проводили тренінги саме з акторами. А так у мене свого досвіду дуже багато сценічного. У мене великий сценічний досвід, і я просто вже знаю, що працює, а що не працює. Але у мене, зрозуміло, що специфічний досвід. Але все одно допомагає.

Як Ви обирали пісні для виконання?

Часу не було пісні вибирати. Що на поверхні підсвідомості лежало, те й вибралося.

А загалом настрій брати участь чи перемагати?

Для мене це не проблема, у мене специфіка: я не люблю перемагати. Взагалі. Тобто я не люблю, коли підсужують, як в минулому проекті, але...

Вам підсужували?

Не мені підсужували. Ось таке склалося загальне враження, що підсужували. Було важко, тому що було таке відчуття, що неадекватно. Не люблю бали, нерви ось ці всі. Я зараз дійшов до такої істини: всі проекти, коли в купу збиваються всі зірки, вони хочуть, вони спрямовані на те, щоб поламати, збити, грубо кажучи, корону з голови артиста. Але артист все-таки унікальний і індивідуальний. А тут...

Тобто своя особиста корона у нього має бути?

Так. І вона необхідна, тому що це его. Він живиться цим его і працює. Він цю корону будує все своє творче життя. А тут збиваються артисти до отари і змагаються. І поставити артиста в таке незручне становище - може він облажається, може ще щось. Тобто як би глядачам показати людську сторону актора, але це означає, що ти, твій імідж витрачаються незрозуміло на що. Це не зовсім те. Це вже як реаліті-шоу, це таке підглядання. Може бути, я старомодний, але мені це дуже глибоко не подобається.

Як Ви вважаєте, ваше его, корону буде хитати цей проект?

Скажімо так, мені важливі позиції - те, що живий оркестр, і те, що це у формі мюзиклу. Я працював над мюзиклом "Наталка-Полтавка", ми зробили великий мюзикл. Це мені дуже цікаво, я хотів би в цьому працювати. Поки що таких великих проектів мюзиклів немає в Україні. Але є ось таке шоу в такому жанрі. У такому жанрі я працював у "Вечорах на хуторі поблизу Диканьки". Тим більше, мені пощастило, що вийшло, що і режисер Семен Горов, з яким ми працювали, я йому довіряю, він мій друг. Він хороша талановита людина. І Володя Бебешко - він займається музикою. Я його теж дуже давно знаю, він старий кореш. Тобто дуже хороша підібралася компанія.

Мабуть, на Вас не тільки керівництво каналу вплинуло.

Так, мене всі просили. Але дійсно, це друзі, хороші люди. Це, звичайно, буде допомагати. Але у мене складається враження, що буде творча обстановка. Що буде більше творчості, ніж якогось там такого.

Не збиває Вас те, що тут російська попса, скажімо так?

Це дуже сильно збиває, так. Але взагалі весь цей світ... Говорячи про світогляд, не в образу комусь буде сказано, я іноді дуже різко висловлююся, але це взагалі суперечить моєму світогляду - взагалі існування цього всього. Тобто я бачу світ трошки по-іншому. Я його будую по-іншому, цей світ. У мене купа соратників-артистів, з якими ми інакше творимо. Але все одно світ вузький, і ми спілкуємося і на одній сцені, в одних проектах. І для мене це загадка. Я дивлюся на цих людей, цю музику, і я не розумію, навіщо це взагалі існує. Така штука. Але воно існує, і хтось радіє, хтось співає, це хтось показує. Я коли це дивлюся, для мене це непорозуміння. Для мене це як інопланетне якесь життя. Реально. Причому це інопланетне життя, в якому я не хочу брати участь. Тому для мене ось ці всі запрошення на всякі проекти не завжди зрозумілі.

Відео та фото виступів зіркових пар проекту "Зірка+Зірка" дивіться на офіційному сайті zirka.1plus1.ua.

Читайте також:

Олег Скрипка втретє став татом

Олег Скрипка продав "Запорожець" за 20 тисяч

Першими проект "Зірка+Зірка" покинули Олена Перова та Георгій Хостікоєв

Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік цілуються у всіх на очах

Повʼязані теми:

Наступна публікація