Першими проект "Зірка+Зірка" покинули Олена Перова та Георгій Хостікоєв

У день концерту на знімальному майданчику галас та метушня: останні репетиції з оркестром, примірки сценічного вбрання, перевтілення у героїв та героїнь фільмів за допомогою візажистів та перукарів. В день концерту на знімальному майданчику галас та метушня: останні репетиції з оркестром, примірки сценічного вбрання, перевтілення на героїв та героїнь фільмів за допомогою візажистів та перукарів.

Проект "Зірка+Зірка" першою покинула пара Олени Пєрової та Георгія Хостікоєва.

Як не дивно, ані сліз, ані особливого розчарування на обличчях зірок не було. "Це лише шоу. Хотілося заспівати ще декілька пісень, які ми готували. А в цілому, нічого страшного не сталося", - говорить Олена.

Цього разу зірки не тільки виконували саундтреки до улюблених стрічок, але й виглядали так, ніби тільки зійшли з кіноекрану.

"Мені шпага не потрібна, - звертається до режисера-постановника Семена Горова актор Сергій Астахов. – Як я з нею потім співати буду? Нехай "ВІА Гра" бере собі і капелюхи, і шпаги. Я й так на мушкетера схожий". Ще півгодини тому Астахов мав бути у образі кардинала Ришельє, але задум номера змінився, і костюмери шукають йому нове вбрання. "Не проблема, - шуткує Сергій. – Не буде одягу, вийду співати у спідній білизні!"

Завдяки яскравому вбранню зірки й справді змінюються на очах. "В мене такі гарні сукні, що ми з Валерієм просто зобов'язані протриматися на проекті якомога довше, - говорить Ольга Будіна. – Я спеціально й на дієту сіла. З минулого понеділка нічого зайвого до рота не беру!". Таких проблем немає у Анни Сєдокової: коли співачка проходить повз чоловіків, усі без виключення мало шиї собі не звертають.

Присипані білою пудрою Василіса Фролова та Іван Дорн намагаються ні з ким не обійматися. "Ви зараз усі будете у блискітках", - шуткує Вася, поправляючи білу перуку. Не впізнати у перуці й Ірину Білик: шатенка у вчительському костюмі з указкою та окулярах, - така точно може вибити будь-які пустощі з голови хулігана Звєрєва.

Перші оцінки, і пари оплесками зустрічають своїх конкурентів в арт-кафе Наталії Могилевської. Ті, хто прийшли зі сцени, вже не нервують і спокійно п'ють чай. Ті, кому ще виступати не скоро, пильно стежать за виступами інших зіркових дуетів.

"Тут не може бути фаворитів, - розмірковує Руслана Писанка. – Сьогодні ти один, завтра – інший, післязавтра – третій. Мені подобається відчувати ці емоції, проживати ролі. Наприклад, поки що свої шанси ніяк не оцінюю. Я тільки знаю, що якщо працювати з максимальною віддачею – мінімум 100%, а краще 150% або 200% - можна багато чого досягти. Тому що старанність і жага до роботи ніколи не залишаються непоміченими".

Однак запал Писанки не залишився неоціненим.

На сцені залишилося 13 дуетів, і вже через тиждень вони представлять на розсуд публіки хіти 80-х. Безумовно, у власній інтерпретаці.

Нагадаємо, минулого понеділка, 20 вересня, в ефірі каналу "1+1" стартував найяскравіший проект нового сезону "Зірка+Зірка".

Читайте також:

Проект "Зірка + Зірка" вивів канал "1+1" у лідери

Павло Воля стане ведучим шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?"

"1+1" бере участь у створенні фільму про Володимира Висоцького

На "1+1" відбулася прем’єра шоу "Без мандата"

Наступна публікація