Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік цілуються у всіх на очах

У парі учасників шоу каналу 1+1 "Зірка+Зірка" Даши Астаф'євої та Ігора Вєрніка розгорілися справжні любовні пристрасті.

Виступ Даши Астаф'євої та Ігора Вєрніка
Вокальне шоу каналу 1+1 "Зірка+Зірка" тільки почалося, а за лаштунками вже розгораються справжні любовні пристрасті. Найбільш романтична пара проекту - Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік - схоже, закрутили справжній роман.

Учасники шоу "Зірка+Зірка" і знімальна група і раніше обговорювали теплі відносини Даші та Ігоря, і те, як добре вони виглядають разом. Ці двоє сподобалися один одному з першого погляду і практично не розлучалися під час зйомок. На всі запитання щодо відносин між ними Вєрнік і Астаф'єва коротко відповідали: "Ми - хороші друзі. Нам просто подобається співати разом". І при цьому загадково посміхалися ...

Виступ Даші та Ігоря у другий концертний день шоу "Зірка+Зірка" розставило всі крапки над "і". Схоже, відносини цієї пари вийшли за рамки суто дружніх. 25-річна українська секс-бомба, улюблениця власника "Плейбоя" Хью Хефнера і 46-річний російський актор виконали знаменитий романс "У моїй душі спокою немає" з кінофільму "Службовий роман". У фіналі, мабуть від напливу почуттів, Даша і Ігор не стрималися і пристрасно поцілувалися на очах у здивованої публіки в залі і мільйонів глядачів біля телеекранів.

Як довго Астаф'єва та Вєрнік протримаються у шоу "Зірка+Зірка", залежить тільки від глядачів. Але зрозуміло одне - ця пара буде співати не заради перемоги, а заради того, щоб бути разом. І якщо раніше Даша уникала відповіді на запитання, що для неї значить Ігор, то зараз співачка стверджує, що не уявляє, як вона буде жити без Вєрніка після шоу. А Ігор тільки зараз зізнався, що з іншою партнеркою він би не погодився приймати участь у проекті 1+1.

Читайте також:

На каналі "1+1" розпочалося шоу "Зірка+Зірка"

Астаф'єва назвала "бл...вом" еротичні фотосесії в Україні

Астаф'єва і "А.Р.М.І.Я" спокусили прес-секретаря міністра фінансів

Ігор Вєрнік закрутив роман з Дашею Астаф'євою

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація