У Сочі відкрився 22-й "Кінотавр"

Організатори фестивалю обіцяють глядачам чимало сюрпризів. Половина всіх робіт з основної програми - режисерські дебюти.

У Сочі у неділю, 5 червня відкрився найбільший російський кінофорум - фестиваль "Кінотавр".

У цьому році організатори фестивалю обіцяють глядачам чимало сюрпризів. Половина всіх робіт з основної програми - режисерські дебюти. Крім того, у фестивалі вперше беруть участь картини, зняті за кордоном.

Перший приз "Кінотавра" - за честь і гідність, вже отримав відомий артист і режисер Андрій Смирнов.

Відкривав фестиваль фільм "Два дні" його дочки Авдотьї Смирнової.

Представники журі відзначають, що 22-й "Кінотавр" представляє найрізноманітніші за жанром і стилем картини. За головний приз фестивалю поборються "Портрет у сутінках" Ангеліни Никонової, "Вправи в прекрасному" Віктора Шамірова з Гошею Куценко в головній ролі, фільм "Бабло" Костянтина Буслова, "Бедуїн" Ігоря Волошина та інші.

Багато глядачів чекають на показ картини "Вогні притону" Олександра Гордона, а також фільму "Олена" Александа Звягінцева, який закриє фестиваль.

Робота кінофестивалю триватиме до 11 червня.

Нагадаємо, минулого 2010 року Головний приз кінознавців і кінокритиків на кінофестивалі "Кінотавр" вперше було присуджено українському фільму, ігровому дебюту російського документаліста Сергія Лозниці "Щастя моє".

Читайте також:

Ксенія Собчак влаштувала бойкот на "Кінотаврі"

На "Кінотаврі" Расторгуєву викликали швидку допомогу

Жанну Фріске не хотіли пускати на відкриття "Кінотавру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: