Іван Дорн зізнався, як долає проблеми у своєму житті

Тренер "Голосу країни-6" знявся у яскравій фотосесії.

Український співак та тренер "Голосу країни-6" Іван Дорн, який зізнався, кого вважає головним претендентом на перемогу у проекті, розповів про відсутність депресій та боротьбу із проблемами.

Артист знявся у яскравому фотосеті та поспілкувався із Viva на тему закритості свого особистого життя та легкості у ставленні до негараздів.

"Я скоріше навіть зацементував свій підхід до життя: на все я дивлюся через призму якоїсь легкості, чи що. До будь-яких труднощів намагаюся ставитися легко. Всі нюанси, які виникають в дорослому житті, складності у стосунках між людьми я пропускаю через цю призму легкості. У мене навіть не буває депресій. Я їх бачу тільки в якихось американських документальних фільмах про здоров'я, більше ніде", - запевнив він.

Виконавець висвітлив своє бачення упорядковування різних думок та проблем.

"Іноді це відбувається, як в дитинстві, коли тебе змушують прибрати в квартирі. Замість того щоб зібрати сміття в совок, ти підіймаєш куточок килима і метеш все під нього. Або згрібати одяг в одну купу і заштовхували в шафу. Ось я так само ховаю свої проблеми десь далеко, займаю себе іншими думками, а потім, коли закортить, коли вже "таргани" в голові бігають щосили, починаю вибудовувати систему "прибирання", - пояснив Іван.

Нагадаємо, підопічний Івана Дорна здивував кавером на українську народну пісню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: