Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер гурту "Антитіла" про його стосунки з Alyosha у ліжку: Ми багато експериментуємо

Артист зізнався, чи практикують вони БДСМ.

Зіркове подружжя – фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя  і Alyosha – побували  на прем’єрі еротичного фільму "50 відтінків свободи", йдеться у "Світському житті".

Катерина Осадча запитала у подружжя, як вони ставляться до БДСМ-культури, і чи вони щось пробували з БДСМ-атрибутики – батіг, кайдани тощо.

Alyosha зніяковіла від провокаційного питання, а Тарас Тополя відповів: "Я не буду говорити в деталях, але ми вільні у своїх стосунках і багато експериментуємо. Батогів не було. Не було не тому що ми боїмося, а тому, що поки що нам не потрібні такі гострі відчуття".

ВідеоТарас Тополя розповів, чи експериментує з дружиною у ліжку

Вокаліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя із дружиною завітав на прем’єру «50 відтінків свободи» і розповів, як ставиться до сексуальних експериментів у реальному житті.

Тарас Тополя розповів, чи експериментує з дружиною у ліжку

Артист зізнався, що експериментують вони скрізь. "Ми робили це і в Нью-Йорку, робили і в Жашкові", - жартома сказав Тарас.

На питання, чи дивляться вони разом фільми для дорослих, Тополя відверто сказав: "Справа в тому, що я сприймаю це як якийсь певний допінг, а порнофільм - це те, що допомагає збудитися. А мені, наприклад, не треба біля неї нічого, ніякої допомоги, все прекрасно і так".   

Нагадаємо, восени гурт "Антитіла" оголосив про оновлення в колективі - у них з'явився новий бас-гітарист - Михайло Чирко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції