Зірка серіалу "Хазяйка" Варченко вперше показала сина

Катерина вирішила продемонструвати світлину малечі у свій день народження.

На телеканалі "1+1" стартував повтор 24-серійної драми "Хазяйка", головні ролі в якій виконали Катерина Варченко, Олена Стефанська, Володимир Горянський, Марк Дробот і Сергій Радченко.

Виконавиця ролі Наташі Суворової в серіалі Катерина Варченко сьогодні святкує своє 28-річчя. На честь свята Катерина вперше показала 9-місячного сина, опублікувавши у своїх соціальних мережах зворушливе сімейне фото.

зірка серіалу "Хазяйка" Варченко _4
прес-служба каналу "1+1"

"Я знаю, що мене буде сварити чоловік, але все одно це зроблю! Вибач мені, мій коханий Фон-Філандра. День народження все ж таки. Мені 28 років! Моя гордість, мій храм, моє щастя - моя сім'я", - підписала світлину Катя.

зірка серіалу "Хазяйка" Варченко _3
прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що хлопчика назвали незвичним ім'ям Крістіан-Доріан, а батько малюка - виконавець ролі поліцейського Петра у комедійному серіалі "Село на мільйон-2" Анатоль Фон-Філандра.

зірка серіалу "Хазяйка" Варченко _2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що "Хазяйка" - це адаптація латиноамериканської теленовели "La Patrona" виробництва "1+1 Продакшн" на замовлення телеканалу "1+1". Дія 24-серійної драми відбувається в маленькому шахтарському містечку Аніканово. В основі сюжету протистояння двох жінок – молодої матері-одиначки Наташі Суворової, яка під тиском обставин змушена працювати на єдиному діючому підприємстві у місті, вугледобувної шахті "Алмазна", і "хазяйкою міста" і шахти Аліни Хмельовської, яка маніакально одержима владою і тримає в страху шахтарське містечко. Але в житті Аніканова багато чого змінюється, коли на чолі шахти стає син хазяйки, столичний підприємець Олександр.

Дивіться серіал "Хазяйка" від понеділка до четверга о 20.15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар