Зірка серіалу "Сувенір з Одеси" Тритенко проходив  проби із "жахливим" акцентом

Артист поділився подробицями свого потрапляння у стрічку.

Український актор Олексій Тритенко, який бере участь у серіалі "Сувенір з Одеси", поділився історією проходження проб у ньому, йдеться у "Світському житті".

Зірка крокував на червоному хіднику відкриття Одеського кінофестивалю у яскраво-синьому костюмі. Вбрання, каже, підбирав у контраст із кольором доріжки.

У стрічці, що невдовзі вийде на "1+1", Олексій грає роль одесита.

"У мене були неймовірні проби: мені їх ввечері прислали, вранці я відкрив і зрозумів, що гратиму одесита. Я зробив на пробах колосально жахливий анекдотичний акцент. Але потім у нас був чудовий консультант Льолік, який буквально за годину ввів мене в курс справи. Сподіваюсь, мені вдалося справитися", - зазначає Тритенко.

Певний час чоловік жив в Одесі і знає: що таке прокидатися на пляжі.

Нагадаємо, у серіалі "Сувенір з Одеси" зіграє популярний польський актор Даніель Ольбрихський. У серіалі Даніель грає головного героя – скрипаля Матвія – в зрілому віці.

До слова, "Сувенір з Одеси" – це історія кохання Лізи і Матвія, яка розгортається в Одесі в період революції 1917 року. Головним героям належить зустрітися з легендарними особистостями того часу – королем нальотчиків Михайлом Вінницьким, відомим як Мішка Япончик, отаманом Григорієм Котовським і генералом Олексієм Алмазовим. У спробах не просто вижити, а й зберегти гідність Ліза і Матвій приймають відчайдушні рішення і страждають від їх наслідків.

Зазначимо, серіал знімає команда Sister's Production за мотивами твору одеського письменника Валерія Смирнова. 

Залиште свій коментар