Зірка серіалу "Сувенір з Одеси" Тритенко проходив  проби із "жахливим" акцентом

Артист поділився подробицями свого потрапляння у стрічку.

Український актор Олексій Тритенко, який бере участь у серіалі "Сувенір з Одеси", поділився історією проходження проб у ньому, йдеться у "Світському житті".

Зірка крокував на червоному хіднику відкриття Одеського кінофестивалю у яскраво-синьому костюмі. Вбрання, каже, підбирав у контраст із кольором доріжки.

У стрічці, що невдовзі вийде на "1+1", Олексій грає роль одесита.

"У мене були неймовірні проби: мені їх ввечері прислали, вранці я відкрив і зрозумів, що гратиму одесита. Я зробив на пробах колосально жахливий анекдотичний акцент. Але потім у нас був чудовий консультант Льолік, який буквально за годину ввів мене в курс справи. Сподіваюсь, мені вдалося справитися", - зазначає Тритенко.

Певний час чоловік жив в Одесі і знає: що таке прокидатися на пляжі.

Нагадаємо, у серіалі "Сувенір з Одеси" зіграє популярний польський актор Даніель Ольбрихський. У серіалі Даніель грає головного героя – скрипаля Матвія – в зрілому віці.

До слова, "Сувенір з Одеси" – це історія кохання Лізи і Матвія, яка розгортається в Одесі в період революції 1917 року. Головним героям належить зустрітися з легендарними особистостями того часу – королем нальотчиків Михайлом Вінницьким, відомим як Мішка Япончик, отаманом Григорієм Котовським і генералом Олексієм Алмазовим. У спробах не просто вижити, а й зберегти гідність Ліза і Матвій приймають відчайдушні рішення і страждають від їх наслідків.

Зазначимо, серіал знімає команда Sister's Production за мотивами твору одеського письменника Валерія Смирнова. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: