У КМДА запевнили, що соціальні ціни на хліб у столиці не зміняться

Дешевий хліб можна придбати в 139 кіосках.

У Київській міській державній адміністрації запевняють, що соціальні ціни на хліб у фірмових кіосках "Київхліба" залишатимуться незмінними до кінця чинності інвестиційної угоди. Її підписали майже на три роки наприкінці грудня 2014-го. Тобто ціни повинні залишатися сталими ще близько року.

"У нас діє цей договір. Він продовжує діяти. Приблизно 2,5 року діє інвестиційна угода, і ціна хліба в цих кіосках підніматися не буде. Ціна залишиться такою, яка є на сьогодні", – запевнив заступник голови КМДА Микола Поворозник, якого цитує УНІАН.

Нагадаємо, "Київхліб" виграв конкурс і підписав угоду з міською владою щодо встановлення в столиці 200 кіосків із продажу соціальних сортів хліба. Щоправда, на сайті підприємства вказано, що таких кіосків нині – 139.

Роздрібні ціни у фірмових кіосках "заморозили" на три роки на такому рівні: батон звичайний 0,5 кг – 4,15 грн, хліб подовий "Пшеничний" 0,65 кг – 4,05 грн, український хліб новий подовий 0,95 кг – 5,25 грн.

Раніше експерти прогнозували здорожчання хліба в Україні через тимчасове скасування держрегулювання цін на соціальні продукти. Проте ціни не зросли.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: