Помер автор "Їжачка в тумані"

Сергій Козлов запам'ятався, перш за все, своєю казкою "Їжачок у тумані", яка лягла в основу знаменитого однойменного мультика.

Відомий дитячий письменник Сергій Козлов помер 9 січня у віці 70 років. Про його смерть повідомив дитячий письменник Юрій Пояс. Смерть настала в результаті запалення легенів.

Сергій Козлов запам'ятався, перш за все, своєю казкою "Їжачок у тумані", яка лягла в основу знаменитого однойменного мультика. Він написав також всі історії про Левеня і черепаху, які співали їм же складену пісню "Я на сонечку лежу", був автором сценаріїв для мультфільмів "Трям!" "Вітаю", "Зимова казка", "Осінні кораблі", опублікував кілька книг казок.

Сергій Козлов народився в Москві 22 серпня 1939 року, вірші почав писати ще в школі, як поет закінчив Літературний інститут. Перш ніж стати професійним письменником, кілька років працював токарем, вчителем співу, екскурсоводом в пушкінському заповіднику в Михайлівському, друкарем і навіть кочегаром. Казки почав писати з шістдесятих років - саме тоді він видумав медвежа і їжачка, що стали героями історії про "Їжачка в тумані" і багатьох інших пригод.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: