Вчені встановили причину чоловічого облисіння

Експерти вважають, що волосся у лисих чоловіків не менше, просто через дефект стовбурових клітин його видно лише під мікроскопом.

Американські вчені стверджують, що їм вдалося встановити причину облисіння у чоловіків. На думку дослідників, у зникненні волосяного покриву винен дефект стовбурових клітин.

Група експертів, які опублікували результати своїх досліджень у виданні Journal of Clinical Investigation, вважає, що вся справа не в нестачі нового волосся, а в якості волосся, яке виростає замість втраченого.

Науковці встановили, що у пацієнтів, які страждають на облисіння, формується така ж кількість коренів волосся, як у здорових людей. Проте через дефект стовбурових клітин нові волосини виявляються дуже маленькими, і їх можна розглянути тільки під мікроскопом.

"Це свідчить про існування проблеми з активацією стовбурових клітин, які трансформують клітини-попередники при облисінні", - зауважив глава дослідницької групи Джордж Костареліс.

Експерти сподіваються, що їхнє дослідження дозволить створити особливий крем, за допомогою якого вдасться трансформувати стовбурові клітини - з тим, щоб на голові з'являлося нормальне волосся.

"Той факт, що при облисінні присутня така ж кількість стовбурових клітин, дозволяє сподіватися на їхню реактивацію", - підкреслив Костареліс.

На сьогодні причини виникнення облисіння поки не зрозумілі, проте експерти пов'язують це захворювання з чоловічим гормоном тестостероном. Крім того, облисіння зазвичай передається у спадок.

Читайте також:

Чоловіки з красивою шевелюрою - погані коханці

Революційне відкриття: рак створили самі люди

Медики перемогли хворобу Альцгеймера

Вченим вдалося штучно відновити нервові клітини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: