Відомий вчений рекомендував людству покинути Землю

Хокінг підкреслив, що людям слід якомога швидше колонізувати інші планети, тому що в доступному для огляду майбутньому існування на Землі стане неможливим з цілої низки причин.

Стівен Хокінг - відомий британський фізик і популяризатор науки - розповів про свій погляд на майбутнє людства. В інтерв'ю порталу Big Think Хокінг підкреслив, що людям слід якомога швидше колонізувати інші планети, тому що в доступному для огляду майбутньому існування на Землі стане неможливим з цілої низки причин.

На думку Хокінга, в найближчі сто років людство, з високою ймовірністю, зіткнеться з низкою труднощів, однією з яких буде виснаження природних ресурсів. І хоча, на думку Хокінга, в даний час технології досягли такого рівня, що з їх допомогою люди цілком можуть змінити екологію в позитивну сторону, інстинкт до руйнування, який закладений у генах Homo sapiens, може призвести людству до кризи, подібної до Карибської кризи 1962 .

Незважаючи на те, що Хокінг всіляко підтримує прагнення людства освоювати космос, нещодавно він же застеріг людей від контактів з позаземними цивілізаціями. "Якщо інопланетяни прилетять на Землю на своїх величезних кораблях, вони можуть захопити планету і організувати на ній свої колонії", - підкреслив фізик. Хокінг також припустив, як могли б бути організовані позаземні цивілізації. Фільм, в якому викладені ці припущення, був запущений на каналі Discovery у травні 2010 року.

Читайте також:

Автор теорії чорних дір: подорожі в майбутнє - це реальність

Вчені: іншопланетяни хочуть захопити Землю

На Великому адронному колайдері отримали красиву частку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: