Гройсман розповів про подальшу долю Балчуна

Він очікує на звіт від керівництва "Укрзалізниці" найближчим часом.

Кабінет Міністрів має намір розглянути питання про подовження контракту з генеральним директором публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" Войцехом Балчуном після його звіту.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передають Українські Новини.

"Контракт завершився і питання про його подовження або неподовження буде тільки коли буде звіт (Балчуна)" - сказав він.

Гройсман сподівається, що цей звіт буде представлений уряду найближчим часом.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається на якомога швидшу відставку Балчуна. За словами Омеляна, 5 червня у Балчуна закінчився термін контракту і він повинен піти через те, що не виправдав очікувань. 

Своєю чергою Балчун раніше заявляв що, у разі неподовження контракту "вершки від реформування залізниці збере інший керівник", бо "часто той, хто бере на себе цю роботу, не зможе залишитися в компанії до того моменту, коли з'явиться результат". 

Залізничний скандал у самому розпалі, нещодавно Балчун підловив Омеляна на некомпетентності. Балчун вважає, що заявами про відставку керівництва установи Омелян прикриває власну некомпетентність і непрофесійність. 

Ще 20 квітня Омелян заявив про готовність голосувати за відставку Балчуна. За словами міністра інфраструктури, у нього є три кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". Зокрема серед них колишні залізничники, а також західноєвропейські фахівці, але він не назвав імен.

Раніше глава українського уряду Володимир Гройсман публічно підтримав главу "Укрзалізниці" у конфлікті з Омеляном. 

ВідеоКонфлікт Омеляна та Балчуна: Міністр інфраструктури передав до НАБУ документи щодо корупції в "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар