У Вакарчука прокоментували прикрість на концерті: Ми не знаємо, що це було

Напередодні на концерті в Полтаві музикант втратив голос.

У лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука прокоментували прикрий інцидент, який стався з музикантом під час концерту у Полтаві.

Як відомо, під час виконання першої композиції у Святослава зник голос. Схоже на те, що у співака сталося незмикання зв'язок.

Представники Вакарчука самі не розуміють, що саме відбулося з ним. Більше того, у музиканта запевнили, що таке відбулося чи не вперше.

"Ми не знаємо, що це було. На репетиції у Слави з голосом було все нормально, великого навантаження на зв'язки у нього не було. Під кінець концерту він уже вийшов на свій звичайний вокальний рівень, а сьогодні говорить абсолютно нормально. Чесно кажучи, схоже трапилося вперше", - зізналися представники "Океану Ельзи", пише "КП" в Україні".

У Вакарчука запевнили, що не стануть переривати у зв'язку з інцидентом всеукраїнський тур "Океану Ельзи" на підтримку альбому "Без меж".

Так, за графіком, 9 червня "океани" відіграють безкоштовний концерт у Лисичанську, який перенесли з Сєвєродонецька через поганий стан трибун на місцевому стадіоні. Фінальний концерт "Світового туру 2016-2017"гурт відіграє у рідному Львові 17 червня.

Нагадаємо, напередодні гурт "Океан Ельзи" давав концерт у Полтаві. Однак під час виконання першої пісні у Святослава Вакарчука раптом сіли зв'язки. Після годинної перерви музиканту вдалося частково відновити голос і він відспівав три години.

Залиште свій коментар