Концерт "Океану Ельзи" у Полтаві опинився під загрозою зриву через стан здоров'я Вакарчука

Музикант раптово втратив голос.

Український рок-гурт "Океан Ельзи" у середу, 7 червня, дав концерт у Полтаві.

Однак виступ "океанів" затьмарив стан здоров'я їхнього фронтмена Святослава Вакарчука. Просто під час виконання першої пісні "Майже весна" у музиканта зник голос.

Вакарчук звернувся до прихильників і пояснив, що, можливо, таке з ним сталося, бо гурт виступає у Полтаві після тривалої перерви. Святослав попросив з розумінням до нього поставитися, адже він "така ж жива людина", як і фанати "ОЕ". Аудиторія підтримала музиканта оплесками.

Після цього Вакарчук пішов зі сцени і вийшов майже через годину. Фронтмен "океанів" повідомив, що частково відновив голос, але не повністю. Музикант не став скасовувати концерт і у такому стані відспівав майже три години.

Згодом Вакарчук на офіційній сторінці "Океану Ельзи" у соцмережі звернувся до прихильників і подякував їм за підтримку на концерті у Полтаві.

"Майже три години концерту промайнули, як одна мить. І хоча я не все співав, як хотілося, здавалося, що музика нас і шанувальників зробила одним цілим. Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене", - написав музикант.

Нагадаємо, наприкінці травня "Океан Ельзи" змусив "нахабне" кафе безкоштовно нагодувати пенсіонерів та учасників АТО. Заклад незаконно використав назву гурту у своїй рекламі.

Залиште свій коментар