Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп Береза повідомив про зникнення судді Чауса

Борислав Береза також висловив кілька припущень, де може перебувати суддя.

Скандальний суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус, якого 9 серпня спіймали на хабарі у $ 150 тисяч, утік. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Борислав Береза.

Нардеп Береза висловив кілька припущень, де може наразі перебувати суддя. За його словами, можливо Чаус переховується на території України. Крім того, він може переховуватися в анексованому Криму, що ускладнює його пошуки та затримання.

Також припускається, що Микола Чаус може перебувати у Білорусі або в Росії.

Нагадаємо, 9 серпня на хабарі у $ 150 тисяч спіймали суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса. Утім, це не перший скандал за його участі. Під час Революції Гідності він приймав рішення проти "Автомайдану", тому перебував у списку на люстрацію Мін'юсту, проте влада не поспішала його люструвати.

Микола Чаус відомий тим, що зняв з розшуку і заборонив проводити слідчі дії проти екс-регіонала Юрія Іванющенка, відомого під прізвиськом "Юра Єнакіївський". Крім того, Чаус з численними порушеннями процедури прийняв рішення про взяття під варту екс-лідера партії УКРОП Геннадія Корбана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції