Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко призначив командувача ВМС України

Президент дав новому очільнику ВМС "певний час", щоб він проявив найкращі якості.

Президент України, верховний головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко погодив кандидатуру виконувача обов'язків командувача ВМС ЗСУ генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка на посаду командувача.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Після консультацій з секретарем Ради національної безпеки і оборони України, міністром оборони та начальником Генерального штабу ЗСУ я прийняв рішення погодити Вашу кандидатуру. Ми даємо певний час для того, щоб Ви могли проявити свої найкращі якості", - заявив Порошенко.

Також президент згадав події 2014 року і наголосив, що генерал Воронченко проявив мужність та вірність військовій присязі під час анексії Криму російським агресорам.

За його словами, військовий робив усе можливе для збереження військової техніки і виведення особового складу своєї частини на материк.

До того ж Порошенко зазначив, що необхідно приділити особливу увагу тим морякам та членам їхніх родин, які залишилися вірними українській військовій присязі і вийшли з Криму. При цьому глава держави підкреслив, що ВМС України для нього як Верховного головнокомандувача "залишаються одним із перших пріоритетів".

Окремо він закликав якнайшвидше облаштувати штаб ВМС у Одесі і повернути місту "статус морської столиці України".

Нагадаємо, раніше Порошенко пояснив звільнення Сергія Гайдука з посади командувача Військово-морськими силами ЗСУ. На думку президента, посадовець мав низький авторитет серед службового складу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції