Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія ставить під загрозу прогрес, який було досягнуто після "холодної війни" - Обама

Американський президент підтримав Україну.

Сьогодні, 25 квітня, перебуваючи у Ганновері, що в Німеччині, президент США Барак Обама звернувся до європейців і підтримав Україну. Американського президента цитує Посольство США в Україні.

Зокрема, Обама наголосив, що Росія є агресором і безправно вдерлася на територію України.

"Російська агресія грубо порушила суверенітет і територію незалежної європейської держави - України, і це змушує нервувати наших союзників у Східній Європі, погрожує нашому баченню цілісної, вільної і мирної Європи. І, схоже, це ставить під загрозу прогрес, який був досягнутий з часу закінчення холодної війни", - зазначив Обама.

Також президент США закликав Європу консолідувати свої зусилля у допомозі Україні та зазначив, що саме прагнення європейського розвитку України так роздратувало російську владу.

"Так само, як ми відстоюємо свою безпеку, ми повинні відстоювати наші найбазовіші принципи міжнародного порядку, і це принципово, що такі країни, як Україна, мають право вибирати свою долю. Пам'ятайте, що це українці на Майдані, багато з яких ваші ровесники, простягнули руку до майбутнього з Європою, що спонукало Росію відправити свої війська. Після всього, що Європа пережила у ХХ столітті, ми не повинні допустити, щоб кордони були перемальовані з допомогою грубої сили в ХХІ столітті. Так що ми повинні продовжувати допомагати Україні в реформах для поліпшення її економіки і зміцнення демократії, та модернізації її збройних сил, щоб захистити її незалежність", - заявив президент США.

Крім того, Обама закликав продовжити санкції проти Російської Федерації.

Як повідомлялося раніше, вчора, 24 квітня, під час спільної прес-конференції німецької канцлерки Ангели Меркель та американського президента Барака Обами політики наголосили, що наполягають на повній реалізації Мінських угод задля припинення конфлікту на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції