Росія ставить під загрозу прогрес, який було досягнуто після "холодної війни" - Обама

Американський президент підтримав Україну.

Сьогодні, 25 квітня, перебуваючи у Ганновері, що в Німеччині, президент США Барак Обама звернувся до європейців і підтримав Україну. Американського президента цитує Посольство США в Україні.

Зокрема, Обама наголосив, що Росія є агресором і безправно вдерлася на територію України.

"Російська агресія грубо порушила суверенітет і територію незалежної європейської держави - України, і це змушує нервувати наших союзників у Східній Європі, погрожує нашому баченню цілісної, вільної і мирної Європи. І, схоже, це ставить під загрозу прогрес, який був досягнутий з часу закінчення холодної війни", - зазначив Обама.

Також президент США закликав Європу консолідувати свої зусилля у допомозі Україні та зазначив, що саме прагнення європейського розвитку України так роздратувало російську владу.

"Так само, як ми відстоюємо свою безпеку, ми повинні відстоювати наші найбазовіші принципи міжнародного порядку, і це принципово, що такі країни, як Україна, мають право вибирати свою долю. Пам'ятайте, що це українці на Майдані, багато з яких ваші ровесники, простягнули руку до майбутнього з Європою, що спонукало Росію відправити свої війська. Після всього, що Європа пережила у ХХ столітті, ми не повинні допустити, щоб кордони були перемальовані з допомогою грубої сили в ХХІ столітті. Так що ми повинні продовжувати допомагати Україні в реформах для поліпшення її економіки і зміцнення демократії, та модернізації її збройних сил, щоб захистити її незалежність", - заявив президент США.

Крім того, Обама закликав продовжити санкції проти Російської Федерації.

Як повідомлялося раніше, вчора, 24 квітня, під час спільної прес-конференції німецької канцлерки Ангели Меркель та американського президента Барака Обами політики наголосили, що наполягають на повній реалізації Мінських угод задля припинення конфлікту на Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: