Рада провалила звільнення Клімкіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"За" проголосувала меншість депутатів.

На засідані Верховної Ради України 11 липня народні депутати не підтримали звільнення глави МЗС України Павла Клімкіна.

За подану президентом України Володимиром Зеленським постанову проголосували лише 160 народних депутатів.

Нагадаємо, 30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання щодо звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ України, Степана Полторака – з посади міністра оборони України. Ще одне подання стосується відставки голови СБУ Василя Грицака. Своєю чергою Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони передав на голосування депутатами указ про звільнення Грицака та Клімкіна, проте висловився проти звільнення Полторака.

6 червня Рада провалила відставку міністра закордонних справ Клімкіна. Постанови не набрали необхідної кількості голосів. 11 червня президент України Володимир Зеленський вніс подання до парламенту щодо призначення міністром закордонних справ Вадима Пристайка.

Зазначимо, наприкінці червня між Зеленським та Клімкіним стався конфлікт через ноту у справі українських моряків, захоплених у Керченській протоці. 25 червня МЗС України отримало ноту російського відомства з "цинічною пропозицією" щодо надання українською стороною письмових гарантій участі України у продовженні кримінального переслідування моряків відповідно до російського законодавства. У МЗС висловили рішучий протест та відправили ноту до РФ.

Натомість президент Володимир Зеленський розкритикував роботу глави МЗС України Павла Клімкіна через те, що він не погодив відповідь із ним.

ВідеоВідставку Клімкіна та призначення Пристайка Верховна Рада може розглянути 11 липня

Про це заявив спікер Андрій Парубій. Також 11 липня парламент може проголосувати за останні у цьому скликанні законопроекти. Завершити тривалий розгляд виборчого кодексу, ухвалити закони про заручників, військових капеланів та приватні сонячні електростанції. Решта законопроектів, які депутати не встигнуть розглянути, підуть у смітник.    

Відставку Клімкіна та призначення Пристайка Верховна Рада може розглянути 11 липня

Залиште свій коментар

Вибір редакції