Я не очолив бунт мерів - очільник Черкас

Я не очолив бунт мерів - очільник Черкас

Фото: ТСН.ua

Бондаренко готовий нести повну відповідальність за спалахи коронавірусу.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зауважив, що він не очолив бунт мерів, а в місті повністю контрольована ситуація з коронавірусом.

Про це йшлося в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 18 вересня. 

"Це були не мої стосунки з президентом. Я хотів би почути діалог мій, представника місцевої громади, і уряду. Я хотів би почути міністра охорони здоров'я, що він запропонує нам. Я хотів би побачити ті ШВЛи, які Кабінет міністрів привіз. А Черкаси не отримали їх жодного. Ми не доотримали 150 мільйонів до нашого бюджету і 98 мільйонів нашого бюджету при бюджеті розвитку 450 мільйонів витратили на боротьбу з COVID. Ми купили ангеограф, купили ШВЛи, рентген-установки. Але ми не почули діалогу між урядом", - спробував він пояснити сварку з владою

"В мене таке враження, що, напевно, міністр охорони здоров'я зайнятий якраз виборами у Одеську обласну раду. Він сумнівається в своїй посаді, напевно, скільки він пробуде на цій посаді, тому і балотується. А я хотів би почути від нього, що він зробив для міських голів, для регіонів, для простої громади, для села. Скільки ШВЛів ми отримали, яка допомога від держави, де той фонд 60 мільярдів гривень. Тому що я щось не зрозумів, де він дівся. Якраз хотів, щоб народні депутати нам міським головам сказали, де він дівся цей фонд", - додав мер Черкас.

Він готовий нести повну відповідальність за будь-які спалахи коронавірусу у місті.

"Ми і досі не зрозуміли, яку ми отримаємо компенсацію за те, що ми перші зупинили громадський транспорт, заборонили торгівлю в ресторанах і кафе, магазинах. Зрозуміло, що ми перші і відкрили це. Тому що ми дотримувалися усіх цих норм. Але протягом півтора місяця я хотів би побачити чіткий план дій від уряду. Скажу по-народному, мені здається, цьому уряду вже пора. Зараз знову немає діалогу. Уряд повинен мати чіткий план дій, що робити в тій чи іншій ситуації, а ми як міські голови і голови РДА повинні чітко це виконувати. Але виконувати повинні те, що не суперечить Конституції і що не суперечить Закону України про місцеве самоврядування", - резюмував Бондаренко.

Міський голова Черкас: уряд повинен мати чіткий план дій в умовах карантину

Міський голова Черкас: уряд повинен мати чіткий план дій в умовах карантину

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація