Соціологи визначили, на скільки українці щасливі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи визначили, на скільки українці щасливі

Pexels

Серед опитаних громадян України - 3% з низьким рівнем щастя.

В Україні 35% опитаних мають високий рівень щастя, 36% - говорять про середній рівень. Водночас низький рівень щастя відзначили 3% респондентів.

Такий рейтинг був представлений в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 18 вересня. 

"Проєкт "Право на владу" в контексті місцевих виборів замовляв опитування про рейтинг щастя. Від того, на скільки щаслива людина, вона робить правильні чи хибні кроки. Цей рейтинг щастя зараз дуже популярний в цивілізованих країнах світу. На нього опираються можновладці, дивлячись, що вони можуть змінити для своїх людей", - зазначила ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук.

Загальний рівень щастя опитаних українців виглядає наступним чином:

  • 35% - високий рівень щастя;
  • 36% - середній рівень щастя;
  • 15% - нижче середнього;
  • 11% - важко сказати;
  • 3% - низький рівень щастя.

"Це дає доволі оптимістичний прогноз для того, якими можуть бути результати виборів. Якщо щаслива людина піде на вибори, то очевидно, більше шансів на те, що вона все ж таки в спокійному щасливому стані приведе правильних людей до влади, які будуть її рівень щастя підвищувати, а не навпаки", - зауважила Наталія Мосейчук.

Опитування проведено соціологічною групою "Рейтинг". Замовник – програма "Право на владу". Аудиторія – населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Опитано 5 тисяч респондентів. Метод опитування – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 1,4%. Дата проведення – 12-15 вересня 2020 року.

У "Право на владу" оголосили результати рейтингу щастя серед українців

У "Право на владу" оголосили результати рейтингу щастя серед українців

 

Наступна публікація