"Європа продала Україну". Ємець виступив проти членства у ПАРЄ

Країна-агресор має істотний вплив на роботу органу, вважає парламентар. 

Нардеп від "Народного фронту" Леонід Ємець заявив про непросту ситуацію у Парламентській асамблеї Ради Європи та потужне лобі РФ.

За словами політика і делегата ПАРЄ від України, керівництво Асамблеї "нерівно дихає" у бік Росії.

"Ситуація в ПАРЄ надзвичайно непроста. М'яко кажучи. Росіяни мають суперпотужне лобі. Французька делегація робить все аби зняти санкції щодо права голосу російської делегації.  Кожне питання щодо Криму і російської агресії ми змушені вигризати зубами. І, на жаль, керівні органи ПАРЄ та фракцій/груп дуже нерівно дихають в сторону Росії.  І це відображення загальної міжнародної політики. Європа не чує про небезпеку, якою є політика Росії", - написав він на своїй сторінці у соціальній  мережі Facebook.

На його думку, українська сторона має зайняти більш жорстку позицію. Членство України у ПАРЄ викликає у Ємця подив.

"Наприклад, я не розумію як Україна має залишитись у ПАРЄ після повернення Росії.  Ця міжнародна інституція поставила перед Росією вимоги які базуються на статуті та принципах ПАРЄ. Росія ці вимоги не те що проігнорувала, а відверто пох*рила. Наприклад, відмовилась виконувати рішення Європейського суду з прав людини.  І зняти з росделегації санкції, після цього, в моєму розумінні значить легалізувати агресію Росії", - наголосив Ємець, додавши, що Європа відступилася від своїх принципів і "продала Україну".

Як повідомлялося раніше, у щорічній доповіді генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда не було згадок про порушення прав людини в Криму і на Донбасі. Це обурило українську делегацію в ПАРЄ.

Згодом у ПАРЄ вперше виступила депутат Надія Савченко. Вона заявила у Стразбурзі, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини у Європейському суді. Наголосила на викраденні українців, в тому числі й кримських татар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: