Савченко в Страсбурзі: Резерв РФ вичерпається тоді, коли люди перестануть "вмирати за царя"

Савченко в Страсбурзі: Резерв РФ вичерпається тоді, коли люди перестануть "вмирати за царя"

Надія Савченко на засіданні ПАРЄ / Фото: УНІАН

Вона наголосила, що російська влада не боїться вбивати людей.

Народний депутат і делегат ПАРЄ Надія Савченко вважає, що резерв Росії у війні на сході України вичерпається тоді, коли росіяни перестануть вмирати "за царя" і встануть з колін. 

Про це вона заявила сьогодні, 21 червня, в Страсбурзі під час круглого столу, який був організований в ПАРЄ спеціально для зустрічі з нею. 

"Одна з переваг системи "один у владі" - це піраміда. Найсильніший резерв Росії - це не золото, не алмази, не нафта і не газ. Це, на жаль, їхні люди. Влада не боїться вбивати людей, посилати їх на смерть. І тому вони будуть мати резерв до того часу, доки буде низькою свідомість людей", - сказала Савченко.

Вона висловила сподівання, що "люди мають здатність до просвітлення, мають здатність до розуміння, і дуже швидко навчаться, що не потрібно цього робити". 

"Тому резерву багато не залишилося. Якщо люди самі встануть з колін і перестануть боятися, то у Росії резервів немає", - наголосила депутат. 

Вона також розповіла присутнім свою історію полону і подякувала за підтримку.

Раніше повідомлялося, що депутат Надія Савченко 20 червня, вперше виступила на сесії ПАРЄ. Вона заявила у Стразбурзі, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини у Європейському суді. Наголосила на викраденні українців, в тому числі й кримських татар. 

Надія Савченко здійснила першу закордонну робочу поїздку

Надія Савченко здійснила першу закордонну робочу поїздку

Повʼязані теми:

Наступна публікація