Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський прийшов до Ради

Президент проводить нараду зі своєю партією.

Президент України Володимир Зеленський прийшов до Верховної Ради і проводить нараду з фракцією "Слуга народу". Про це повідомляє видання "Інтерфакс-Україна".

"Ранкове пленарне засідання Верховної Ради за станом на 10.30 середи поки не почалося, фракція "Слуга народу" проводить своє засідання, де присутній президент України Володимир Зеленський", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у залі парламенту перебувають кілька десятків депутатів, а фракція "Слуга народу" відсутня.

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована 2015 року тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 жовтня у Києві відбулися дві акції протесту. Обидві мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра"

Відео "Ніяких виборів під дулами кулеметів". Зеленський пояснив свою позицію щодо "формули Штайнмаєра"

За словами президента, невдовзі парламент ухвалить новий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в нині окупованих районах Донецької та Луганської областей. І він набуде чинності після того, як там відбудуться вибори  за українським законодавством і в присутності міжнародних спостерігачів.  

"Ніяких виборів під дулами кулеметів". Зеленський пояснив свою позицію щодо "формули Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції