Блохін: шукаємо форварда і центрального захисника

Дата публікації
Перегляди
2745
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Блохін: шукаємо форварда і центрального захисника

Блохін в цілому задоволений тренувальним процесом / Фото: fcdynamo.kiev.ua

Керманич "Динамо" підбив підсумки першого тренувального збору.

Керманич київського "Динамо" Олег Блохін підбив підсумки першого тренувального збору, а також розповів про бажані трансфери, контрольні матчі тощо.

ПРО ЗБІР

- Проводили по два тренування в день.Була важка робота, але підготовчий період ніколи легким не був.

- Як футболісти сприймають подібні навантаження? Всі витримують?
- Поки проблем в цьому плані не було. Хоча, напевно, треба б про це запитати самих гравців. Мені, принаймні, ніхто не скаржився... Як я бачу, вони сприймають все нормально. Ще раз повторю: зрозуміло, що робота важка. Але гравці знають, що це потрібно. Загалом, проблем не було - всі працюють.

- А як же відео, що потрапило в Інтернет, де гравці "Динамо" віджимаються в покарання за недостатньо старанну роботу?
- Та я не знаю, чому на це взагалі увагу звернули (сміється). На зборах всяке буває, і в тому випадку не було нічого такого...

ПРО КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ

- Абсолютно, абсолютно не дивлюся на результати. Чому? Тому що у нас кожен день по два тренування, та й перед контрольним матчем могло бути заняття. Ми дивимося на готовність гравців і змушуємо хлопців викладатися на сто відсотків. А сама гра - як тренування з підвищеною відповідальністю. Нічого більше. Підкреслю, що ми жодного разу спеціально не готувалися до контрольних матчів

ПРО ТРАНСФЕРИ

- Скажу одне - ще один нападник нам потрібен... Чи шукаємо центрального захисника? Так. Все правильно.

ПРО ДИНАМІВСЬКИЙ ФУТБОЛ

- Хочете, щоб я за місяць прищепив команді ту динамівську гру, якою бачу її? Ми над цим тільки працюємо. Ми в процесі становлення. Та й взагалі, хто це придумав? Ось кажуть, що є спартаківська гра. А де вона? Я її не бачу. Інші придумали, що є динамівська гра. Дніпропетровська, харківська, ще якась ... Це все неважливо. Є футбол! Він розвивається, він не може стояти на місці. Я не знаю, навіщо вішати ці ярлики. Динамівський футбол, не динамівський... Для мене головне, щоб команда добивалася результату, показувала хорошу гру і приносила радість уболівальникам. Ось це найважливіше!

ПРО БОРДО

- Активно збираємо інформацію. Відповідні служби їздили переглядати французів, записували матчі. Потім доповідатимуть мені. Сергій Ребров відправиться 9 лютого подивитися їх наживо. А детально аналізуватимемо вже ближче до матчів.

Наступна публікація