Запорізькі лікарі пригрозили страйком

Дата публікації
Перегляди
2805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Запорізькі лікарі пригрозили страйком

Запорізькі лікарі пригрозили страйком

Лікарі у Запоріжжі планують влаштувати страйк через брак бензину. І відмовляються відповідати за життя людей.

У Запоріжжі лікарі пригрозили страйком через застарілі авто "швидкої". Вони не бажають брати на себе відповідальність за життя людей, втрачені через запізнення. Також не вистачає пального. За їх словами, параліч загрожує "швидкій медичній допомозі" по всій Україні.

Автомобілі оснащенні забаганками у плані підігріву сидінь, датчиків світла, дощу, системи стабілізації кузова, але грошей на бензин не вистачає.

Мільйони жителів українських сіл щодня ризикують достроково відправитися на той світ, оскільки їхні лікарі не можуть до них доїхати.

Замість того, щоб хоча б мінімально затоварити лікарні з глибинки пальним, влада втридорога купує нікому не потрібні автівки іноземного виробництва, щоб озолотитися на відкатах.

На бензиновій дієті сидять і медики сусіднього з Ядутами села Комарівка. Пального не вистачає і на ВАЗ, а зі столиці ще й іномарку прислали.

Обновку на колесах, медики Комарівки отримали під шумок президентських виборів. Тоді прем'єр і за сумісництвом – кандидат на посаду глави держави Юлія Тимошенко – роздала 1000 таких "швидких" по всій Україні.

За даними КРУ, один такий автомобіль обійшовся держбюджету в понад 250 тисяч гривень. За ці гроші можна було купити 4 автівки аналогічного класу у вітчизняних виробників або 30 тисяч літрів бензину, яких би вистачило на рік десяткам лікарень з десятків українських сіл.

Додатково до цих машин планувалося купити позашляховик БМВ Х 3. За ціною практично 60 тисяч євро за одиницю. Це справжня торпеда на колесах. Розганяється до 230 км. І пального бере під двадцять літрів на сотню. Машина належить лікарю.

Транспортні апетити нинішньої влади не менші, аніж в минулої. Нещодавно Автобаза Держуправління справами при президенті закупила три гігантські джипи за 4 млн грн.

В Адміністрації президента розповіли - ці машини для владної клініки "Феофанія". Головний лікар елітної лікарні прокоментувати інформацію відмовився. Але судячи зі слів охорони, там цих автівок немає.

Читайте також:

Лікарська недбалість: після візиту до стоматолога юнак потрапив у кому

Запорізька "швидка" не мала потрібного обладнання, щоб врятувати життя школяра

У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

Запорізькі лікарі пригрозили страйком

Запорізькі лікарі пригрозили страйком

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація