У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

16-річний юнак після уроків пішов розім'ятися на турніку. Підтягнувшись один раз, він раптово упав і більше не піднявся.

 Учень донецької гімназії №33, 16-річний Сергій раптово помер під час занять спортом.

Ввечері після уроків хлопець підтягувався на турніку, і раптом упав замертво. Попередній діагноз - набряк мозку. Повні результати експертизи будуть готові за місяць.

За словами рідних юнака, він ніколи не скаржився на здоров'я. Навчальний рік почав із висновком "здоровий" у медичній довідці. Сергій був активним хлопцем, займався спортом, на самопочуття не скаржився ні в день трагедії, ні до того.

"Для 16-річного хлопця 5-6 разів підтягнутися на турніку – це ж не привід для такого. Ймовірно, це якийсь збіг обставин. Випадок незвичайний, неординарний, і розбиратимемося не раніш ніж за місяць, коли будуть готові результати досліджень", - розповіла головний фахівець ГУ охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації Олена Лиховид.

За даними чиновників від медицини, за останні п'ять років учні хворіють усе частіше. Зараз здоровим можна вважати лише кожного другого школяра. Медики пояснюють смерті дітей на уроках фізкультури поганою генетикою.

Нагадаємо, Міністерство освіти до початку навчального року вимагало провести обстеження стану фізичного здоров'я всіх українських школярів. Це пов'язано зі збільшенням нещасних випадків на уроках фізкультури.

У 2008 році на уроках фізкультури померли семеро школярів, а в цілому за останні роки - більше 13-ти.

Читайте також:

Лікарі пояснили причину смертей на уроках фізкультури

У Запоріжжі на фізкультурі помер студент

На Рівненщині учень помер після уроку з української мови

У Житомирі під час занять спортом помер студент

ВідеоУ Донецькій школі помер одинадцятикласник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: