CNN заздалегідь узгоджував з демократами питання для інтерв'ю з Трампом  - WikiLeaks

Про це свідчить опубліковане листування Національного комітета Демократичної партії.

Американський телеканал CNN заздалегідь обговорював зі співробітниками Національного комітета Демократичної партії (НКДП) питання для інтерв'ю Трампа. Про це свідчить опублікована сайтом WikiLeaks листування НКДП, передає РИА Новости.

Так, відповідно до одного з листів, співробітники Нацкомітету знали наперед про інтерв'ю Дональда Трампа з каналом CNN та готували список питань для кандидата від республіканців.

"Уолф Блітцер буде брати інтерв'ю у Трампа у вівторок перед його виступом на тему зовнішньої політики в середу. Будь ласка, надішліть мені ваші думки до 10:30. Дякую!" - йдеться в листі співробітника НКДП Лорена Ділона, датованого 25 квітня 2016 року.

Крім того, оприлюднене листування свідчить про те, що підготовлені демократами питання стосувалися виведення американських військ з Південної Кореї, скорочення фінансування ООН з боку США, а також того, хто допомагав Трампу в написанні його промови з питань зовнішньої політики.

Також співробітники Нацкомітету підготували низку питань, які стосувалися неоднозначних висловлювань Трампа, у яких він звинуватив Саудівську Аравію в організації терактів 11 вересня 2001 року, заявив про готовність завдати попереджувальний удар по Північній Кореї, а також зазначив, що фінансування США НАТО і ООН непропорційно вкладенням інших держав.

Нагадаємо, WikiLeaks також оприлюднив 31-шу частину листування глави передвиборного штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон Джона Подести. У відкритий доступ потрапили понад 2,5 тисячі електронних листів, а загальне їх число перевищило 50 тисяч.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: