Італія видала візу "санкційному" Кобзону

Дата публікації
Перегляди
2062
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італія видала візу "санкційному" Кобзону

Італія видала візу "санкційному" Кобзону

До Італії співак полетить 9 вересня. 

МЗС Італії підтвердило видачу візи одіозному російському співакові та депутату Держдуми Йосипу Кобзону, назвавши це "винятковими обставинами".

Про це у середу, 2 вересня, пише німецьке видання Deutsche Welle і наголошує, що країна видала Кобзону національну візу для лікування. 

У відомстві Італії пояснили, що видача візи не має під собою ніякого політичного  підґрунтя, підкресливши, що це рішення було погоджено з іншими членами ЄС. 

Як повідомили  в МЗС Німеччини, співак дійсно може на законних підставах отримати дозвіл на в'їзд в одну з країн Євросоюзу, незважаючи на те, що на нього поширюються європейські санкції і формально йому заборонений в'їзд в ЄС.

"Санкційний режим ЄС передбачає можливість того, що країни-члени з міркувань невідкладної гуманітарної необхідності в окремих випадках роблять винятки із заборони на в'їзд", - повідомили у міністерстві закордонних справ Німеччини. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Володимир Путін таки "вибив" для Кобзона лікувальну візу в Європі. За прокремлівську позицію та підтримку бойовиків на Донбасі співака включили в санкційні списки ЄС, США та Канади.

Наступна публікація