Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль готує анексію Білорусі на референдумі - Ар'єв

Референдум може відбутися цієї осені.

Восени нинішнього року Кремль анексує Білорусь і створить спільну з Росією державу, написав нардеп "Блоку Петра Порошенка" Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook з посиланням на закритий телеграм-канал Кремля.

"Восени буде анексія Білорусі на референдумі. Телеграм-канал "Незигарь", який Кремль використовує для інформаційних спецоперацій, повідомив про це і про створення нової держави "Союзноє обьєдіньонноє государство Росіі і Білорусі". Скорочено виходить СОГРОБ", - написав він.
У повідомленні йдеться, що Конституційний акт створюваної Росією і Білоруссю Союзної державами майже готовий. Ймовірна дата референдуму - 8 вересня 2019 року. 

росія, білорусь
facebook.com/volodymyr.ariev

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко наполягає на поглибленні та розширенні російсько-білоруських відносин. Також Лукашенко заявив, що його країна готова у об’єднанні з Росією "йти настільки далеко, наскільки ви готові".

Як повідомлялося раніше, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції