Натовп у Греції освистав президента і зірвав військовий парад

Демонстранти зірвали масштабний військовий парад в Салоніках на честь національного свята.

Масові протести в Греції, обумовлені державної програмої економії бюджетних коштів, не вщухають. Демонстранти зірвали масштабний військовий парад в Салоніках у день національного свята та освистали президента країни Каролоса Папульяса.

Греція відзначає 28 жовтня День "Охі" (День "Ні") на честь подій 1940 року, коли Греція відповіла відмовою на ультиматум фашистського режиму в Італії і вступила в Другу світову війну.

Президент Папульяс прибув на місце проведення параду в Салоніках, але зіткнувся з натовпом протестувальників, які вигукували образливі гасла проти нього особисто, проти керівництва країни, ЄС і МВФ, які кредитують Грецію в обмін на жорсткі бюджетні скорочення.

Президент залишив площу, і парад з масовою демонстрацією військової техніки був скасований.

"Мені шкода тих, хто ображає мене. Їм має бути соромно, що вони обрали цей день. І вони ще молоді. Ми воювали за Грецію. Мені було 15 років, і я воював проти нацизму і німців, нехай не кажуть мені: "Зрадник Папульяс!", - заявив 82-річний президент Греції, який брав участь в русі Опору.

За словами грецького президента, учасники акцій протесту становлять "незначну меншість".

"Грецький народ розуміє, куди йде, і тому готовий до всього цього тиску і заходів, які падають на плечі більш слабких, бо вірить, що настануть кращі дні", - сказав Папульяс.

Євросоюз домовився списати до 50% грецького боргу на руках приватних інвесторів, або близько 100 мільярдів євро з 360-мільярдного боргу країни, проте в обмін на це на Грецію чекають роки жорсткої бюджетної економії. Громадськість в Греції сприйняла угоду в основному негативно.

Читайте також:

Європа знайшла вихід з кризи: половину боргів Греції спишуть

Греки спорудили шибениці для своїх депутатів

Греки вважають 8-годинний робочий день "жорстоким порушенням прав"

Грецький парламент схвалив антикризовий план

ВідеоНатовп у Греції освистав президента і зірвав військовий парад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: