У Німеччині визнали похмілля хворобою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями у Німеччині розпочинається фестиваль пива.

Суд у Франкфурті (Німеччина) розглядав позов проти виробника Антипохмільний продукції і вирішив, що похмілля можна вважати хворобою. Про це повідомляє видання ВВС.

На компанію, яка займається випуском напоїв і порошків проти похмілля, подали до суду через незаконні заяви про медичні властивості продукції. Ім'я позивача, як і назва фірми, невідомі.

У своєму рішенні суддя зазначив, що хворобою вважаються навіть невеликі і тимчасові зміни нормального стану або діяльності організму. Це включає в себе втому, нудоту і головний біль, які можуть з'являтися під час похмілля.

Таким чином виробники засобів від похмілля не можуть надавати інформацію або створювати враження, що їхній продукт - профілактика або ліки від цієї хвороби.

Зазначається, що суд ухвалив таке рішення на тлі відкриття у Мюнхені щорічного фестивалю пива Октоберфест.

Нагадаємо, 27 березня повідомлялося, що професор Девід Натт розробив синтетичний спирт, який імітує задоволення від алкоголю, і при цьому не має таких побічних ефектів, таких як похмілля.
 

Відео Найефективніші рецепти від похмілля

Хочемо одразу підкреслити, що Сніданок – за здоровий спосіб життя. Але ми розуміємо, що іноді виникають ситуації, коли рецепти від похмілля дуже доречні. Наш біохімік Гліб Репіч розкаже про найефективніші. 

Найефективніші рецепти від похмілля

Залиште свій коментар

Вибір редакції