Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівництво Пентагону дало зрозуміти, що військова кампанія буде продовжена і припиниться тільки тоді, коли режим Башара Асада відмовиться від думки використати хімічну зброю.

Міністр оборони США Джим Меттіс заявив, що цілі для удару США, Франції і Великої Британії були обрані з таким розрахунком, щоб позбавити режим Башара Асада можливості використовувати хімічну зброю і мінімізувати втрати серед мирного населення Сирії. Саме цим був зумовлений вибір цілей.

Про це пише Голос Америки.

Меттіс висловив упевненість в тому, що сирійська влада несе відповідальність за застосування хімічної зброї в Думі. За словами Меттіса, удари були нанесені по дослідницькому центру, де велися розробки хімзброї, і складу хімічної зброї.

Кількість жертв війни у Сирії, березень 2018, інфографіка
ТСН.ua

 

Генерал Джозеф Денфорд, голова Об'єднаного комітету начальників штабів , заявив, що у нього немає даних про втрати серед американських військовослужбовців. Він підкреслив, що перша хвиля атак завершена. В ній брали участь, в тому числі, бойові літаки з пілотами.

Однак керівництво Пентагону дало зрозуміти, що військова кампанія буде продовжена і припиниться тільки тоді, коли режим Башара Асада відмовиться від думки використати хімічну зброю.

За словами Джима Меттіса, режим Асада не послухав попередження - торішньому удару по військовому аеродрому - цього разу США використовували вдвічі більше військових потужностей.

Нагадаємо, урядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня відразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні сталася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, прямо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і влади Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це доведеться заплатити велику ціну".

Росія зі свого боку попередила США про "серйозні наслідки" ударів по Сирії, якщо під час цих ударів постраждають російські громадяни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції