Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін кинув армію на порятунок від коронавірусу

Перевірка готовності Збройних сил РФ до боротьби з коронавірусом вже розпочалася.

В Міністерстві оборони РФ повідомили про початок чотирьохденного навчання Збройних сил задля підвищення рівня готовності підрозділів до боротьби з коронавірусною інфекцією.

Зазначається, що таке рішення ухвалив Володимир Путін, як Верховний Гловнокомандувач ЗС РФ.

Перевірка готовності та навчання проходитимуть у два етапи. На першому формуватимуться угрупування сил та загони з ліквідації наслідків для боротьби з зараженням в місцях дислокації військовослужбовців.

Другий етап міститиме перевірку медичних загонів спецпризначення, штатних та зведених медичних підрозділів військових округів та військ, а також мобільного резерву Генштабу ЗС РФ.

Напередодні повідомлялося, що в Росії за добу кількість підтверджених випадків коронавірусу зросла на 163 — нині в країні зареєстровано 658 захворілих.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Залиште свій коментар

Вибір редакції