ВООЗ спрогнозувала, коли епідемія коронавірусу в Італії піде на спад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дії італійського уряду мають показати результат.

Уже цього тижня Італія може досягти свого піку епідемії нової коронавірусної інфекції COVID-19, після чого вона піде на спад.

Про це сказав помічник гендиректора стратегічних ініціатив Всесвітньої організації охорони здоров’я Раньєрі Гуерру, передає ANSA.

"Уповільнення темпів зростання (інфікування COVID-19 – ред.) є надзвичайно позитивним фактором, і в деяких регіонах, я вважаю, що ми близькі до точки зламу кривої, тому пік може бути досягнутий на цьому тижні, а потім він може почати спадати", - сказав він.

За словами працівника ВООЗ, цей тиждень і перші дні наступного будуть вирішальними – мають бути видними результати заходів італійського уряду, вжиті 15-20 днів тому.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Коронавірус у світі на 25 березня, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції