Росія передала Мінську "пропозиції щодо інтеграції" - Медведєв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський прем'єр заявив, що "країни мають намір поглиблювати співпрацю".

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв розповів, що Москва передала Мінську "пропозиції щодо подальшої інтеграції".

Про це 17 квітня повідомляє ТАСС.

Російський прем'єр назвав Білорусь "найближчим" патнером та членом Союзної держави.

"Союзному договору цьогоріч виповнюється 20 років. Зараз ми ведемо з нашими колегами, з нашими партнерами з Білорусі розмову про те, яким чином цю інтеграцію зробити ще більш вагомою. Білоруським друзям передані наші пропозиції щодо інтеграції", – зазначив Медведєв.

Він також додав, що офіційний Мінськ "визначається, що для них є прийнятним, що менш прийнятним". І дискусії в питанні інтеграції тривають.

"Ці переговори будуть продовжені в усіх напрямках, починаючи від співпраці в промисловій сфері і закінчуючи роботою на ринках третіх країн", - сказав прем'єр РФ.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко наполягає на поглибленні та розширенні російсько-білоруських відносин. Також Лукашенко заявив, що його країна готова у об’єднанні з Росією "йти настільки далеко, наскільки ви готові".

Як повідомлялося раніше, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиною політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу.

ВідеоЛукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Побоюваннями Олександр Лукашенко поділився під час прес-конференції для російських журналістів. Каже, він розуміє натяки про руйнування країни та вступ до складу Росії в обмін на пальне. Однак суверенітет не віддасть ніколи. А також він обурюється розмовами про те, що Москва нібито годує Мінськ.

Лукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Залиште свій коментар

Вибір редакції