Шварценеггер може повернутися до Європи і стати президентом

Термінатору радять поборотися за посаду глави Європейської ради і стати "для об'єднаної Європи своїм Джорджем Вашингтоном".

Політичні радники Арнольда Шварценеггера, який на початку 2011-го залишив посаду губернатора Каліфорнії, рекомендували йому поборотися за посаду голови Європейської ради.

Одне з американських видань навіть наводить слова його найближчого радника: "Шварценеггер може стати для об'єднаної Європи своїм Джорджем Вашингтоном".

Посаду глави Європейської ради у ЗМІ називають "президентом ЄС". Однак людина, яка обіймає її, не наділена виконавчою владою, а більшою мірою виконує адміністративні функції.

Президент ЄС головує на засіданнях Європейської ради і виступає як "головна особа" Євросоюзу на міжнародній арені. До 2009 року ця посада була неофіційною і автоматично переходила до тимчасового голови Євросоюзу. Але за Лісабонським договором 2009 року вона вважається виборною, на термін 2,5 роки. Зараз цю посаду обіймає бельгієць Герман Ван Ромпей, чиї повноваження закінчуються 31 травня 2012 року.

За даними американських ЗМІ, після своєї відставки з посади губернатора Шварценеггер активно розглядає численні варіанти продовження кар'єри і в акторській сфері, і у політичному напрямку.

У цілому період його губернаторства в Америці оцінили позитивно. Незважаючи на перманентне зростання бюджетного дефіциту в цьому найбільшому американському штаті, його губернатор запам'ятався мешканцям низкою позитивних новацій – він дбав про екологію та скорочував бюрократичний апарат.

В США навіть ходили чутки про те, що "Термінатора" можуть висунути кандидатом на посаду глави Білого дому. Однак аналітики вважають, що Шварценеггеру, який є уродженцем Австрії, буде важко позбутися іміджу "чужинця" в суспільній свідомості.

Нещодавно стало відомо, що Залізний Арні повертається на екран, причому як супергерой незвичайного коміксу під гучною назвою "Гавернатор". Це прізвисько - похідне від слів "губернатор" і "термінатор", яке вигадали журналісти в 2003 році, коли Шварценеггер очолив Каліфорнію.

Читайте також:

He's back: Шварценеггер повертається в кіно

Дружина Шварценеггера зірвала показ серіалу про клан Кеннеді

Шварценеггер залишив посаду з боргом у 25 мільярдів доларів

За посаду президента США боротиметься прихильник легалізації марихуани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: