У Нідерландах через спалах коронавірусу закрили нічні клуби і дискотеки

Дата публікації
Перегляди
753
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Нідерландах через спалах коронавірусу закрили нічні клуби і дискотеки

Фото: Associated Press

У країні частіше інфікується молодь.

У Нідерландах знову закрили нічні клуби та дискотеки, які запрацювали лише два тижні тому після локдауну.

Обмеження почали діяти від 10 липня, повідомляє видання NOS.

Причина такого рішення - зростання захворюваності на коронавірус. Напередодні, 9 липня, зафіксовано сім тисяч випадків за добу. Приріст спостерігають вже кілька днів поспіль. Востаннє такі цифри були два місяці тому - на початку травня. Натомість у другій половині червня фіксували менше тисячі нових хворих на добу. 

Міністерство охорони здоров'я пов'язує новий спалах з поширенням штаму COVID-19 "Дельта". Цю мутацію вважають більш заразною та більш стійкою до вакцин. Крім того, у Нідерландах частіше інфікується молодь, яка менше вакцинована.

Слід зауважити, що медичні експерти рекомендували не лише закрити клуби, а й заборонити роботу барів від 22:00 до 06:00, а також встановити обмеження до восьми осіб. Прем’єр-міністр країни Марк Рютте закликав утриматись від зібрань великими компаніями та дотримуватися дистанції. 

Як повідомлялося, дозволити колоти третю дозу вакцини - з таким проханням до американського та європейського регуляторів вже найближчим часом звернеться компанія Pfizer-BioNTech. Виробники дійшли висновку, що третє щеплення може знадобитися за півроку-рік після повної вакцинації для підтримки високого рівня захисту. У компанії проаналізували дані пацієнтів із США і дійшли висновку - за шість місяців ефективність вакцини падає до майже 80%.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
753
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація