Американець прожив два тижні в клітці з левами

Дата публікації
Перегляди
3677
Поділитись:
WhatsApp
Viber

42-річний батько-одинак і захисник природи з 31 грудня мешкає у клітці разом з левами, щоб зібрати грошей для свого парку реабілітації диких тварин.

42-річний американець Джеймс Джаблон, який ризикнув провести весь січень в клітці з двома левами, благополучно прожив у ній майже півмісяця.

Небезпечна і оригінальна акція Джаблона спрямована на те, щоб зібрати гроші і залучити меценатів до свого парку реабілітації диких тварин у Флориді, який розташований поблизу міста Тампа-бей.

Батько-одинак (Джаблон виховує 13-річну доньку) піклується про поранених чи осиротілих звірів, щоб згодом надати їм можливість повернутися до дикої природи. Його парк діє з 1999 року, і якщо спочатку він забезпечував догляд за єнотами, койотами, оленями та птахами, згодом до нього почали привозити більших тварин – алігаторів, мавп і великих кішок, таких як леви, тигри, рисі і пуми.

Спираючись на допомогу добровольців, Джаблон намагається не відмовляти тваринам у притулку. Щоб забезпечити їм належні умови, він і був змушений вдатися до такого оригінального способу привернення уваги суспільства.

Джаблон почав жити з левами у переддень Нового року і планує вийти з клітки 31 січня.

Чоловік розповів, що леви гостинно прийняли його у своєму лігві і він чудово проводить час у їхньому товаристві.

Єдина невелика незручність полягає в тому, що леви, граючись, постійно рвуть штани свого гостя. За словами Джаблона, вони тільки і очікують зручного випадку, підкрадаються до нього непомітно і зубами рвуть матерію. За останніми даними, левами подерті вже шість пар штанів американця.

Читайте також:

Чоловік в Африці поселився з прайдом левів

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

В Африці зграя левів загризла туриста, коли той приймав душ

На Донбас прийшли голодні вовки з Росії

Тигр розтерзав китайського садівника, який впав у вольєр

Американець прожив два тижні в клітці з левами

Американець прожив два тижні в клітці з левами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація