Чоловік в Африці поселився з прайдом левів

34-річний Кевін Річардсон вже декілька років живе разом з дикими левами в одному з національних парків Африки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

життя з левами
Чоловік в Африці поселився з прайдом левів
Зоолог і біхевіорист Кевіну Річардсону 11 років тому спробував пожити з левами в одному з національних парків Африки. Тоді він підселився до двох молодих самців, але вже за ці роки його прайд збільшився до 38 левів.

Кевін на прізвисько Лев цілодобово знаходиться в товаристві левів: разом з ними він спить, гуляє, грається і купається. Смертельно небезпечні хижаки прийняли його в свій прайд і грають з Кевіном, немов звичайні кошенята з господарем.

Критики життя зоолога кажуть, що людина заважає прайду нормально існувати в природніх умовах. Та Кевін ніколи не застосовував проти звірів насильницькі дії, чи, тим паче, зброю. "Звіри живуть насиченим повним життям, - пояснює Кевін. - Ті, хто любить плавати, йдуть купатися, інші прогулюються треті вважають за краще відпочивати в тіні дерев. Я думаю, цим і пояснюється їх відношення до мене. Я не заважаю їм".

Кевін повністю усвідомлює свою вразливість перед хижаками і стверджує, що "якби я мав можливість повернутися сюди після того як вони мене раптом вбили, я зробив би це". 

Читайте також:

У США сфотографували єдиного в світі рожевого дельфіна

Верблюди, що застрягли на двох кордонах, нарешті дісталися до Болгарії

Свиням надаватимуть ідентифікаційний номер

Екологи обіцяють 50 тисяч доларів за білодзьобого дятла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: