В Африці зграя левів загризла туриста, коли той приймав душ

Поблизу національного парку Мана-Пулсен в Зімбабве чотири або п'ять левів накинулися на туриста, коли той приймав душ у мисливському таборі. Чоловік помер від втрати крові.

У Зімбабве зграя левів напала на туриста, поки той приймав душ. 59-річного чоловіка розтерзали на смерть.

Нещасний випадок стався в одному з мисливських таборів на півночі країни, розбитому поблизу національного парку Мана-Пулсен.

Турист Піт Евершед приїхав до Африки порибалити. У таборі він зупинився разом з дружиною Ліз, братом і другом. Як розповіла дружина загиблого, вночі її чоловік вирішив прийняти душ.

Вона була неподалік, коли пролунали крики чоловіка і левиний рик. На нього накинулися одразу чотири або п'ять левів. Тварин вдалося відігнати, проте у Евершеда залишилися глибокі рани на шиї. Він помер від втрати крові.

Територія навколо річки Замбезі популярна серед мисливців і рибалок. Найчастіше їм доводиться жити при цьому в найпростіших умовах зі зручностями на вулиці і вкрай незначним захистом від нападу диких тварин.

Цей інцидент далеко не виняток. У цьому році всього протягом двох місяців хижаки загризли вісім місцевих мешканців. Зупинити тварин вдалося, тільки убивши всю зграю.

Екологи кажуть, що в агресивній поведінці левів винні самі люди. Численні браконьєри, які полюють на території Замбезі, практично позбавили хижаків їжі, тому вони змушені знаходити собі альтернативні джерела харчування.

Читайте також:

Гігантська акула з'їла туриста на очах у його дружини

На Луганщині чоловік на очах у дитини відгриз кошеняті голову

Тигр розтерзав китайського садівника, який впав у вольєр

10 місць на планеті, де їдять туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: